! REGULAMIN !

Zasady rezerwacji terminu oraz udziału w maratonie mini sesji bożonarodzeniowych:

ZAPISY:

1. Zapisy ruszają 3.10 o godzinie 12:00
WSZYSTKO ODBYWA SIĘ ZA POŚREDNICTWEM FACEBOOKA [ fb.com/fotografludzi.pl ]
Wszystkie próby oszustwa [ 😀 ] , wiadomości w tej sprawie – napisane przed publikacją plakatu z ofertą będą ignorowane.
2. Wolne terminy będą wyszczególnione w poście opisującym plakat z ofertą i będą aktualizowane na bieżąco, abyście mięli przejrzysty wgląd do tego w czym możecie wybierać.
3. Aby zapisać się na sesję NAPISZ DO MNIE JEDNĄ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ.
Zawrzyj w niej najważniejsze informacje:
– Preferowane dni i godziny sesji [ najlepiej kilka , gdyby okazało się, że pierwszy wybór został już zarezerwowany, ułatwi to zapis. ]
– Wybrany przez Was pakiet [ opis pakietów znajdziecie poniżej oraz oczywiście na plakacie. ]
– Imię/imiona i wiek dziecka/dzieci biorących udział w sesji.
Resztę szczegółów dogadamy później 🙂
TO WAŻNE ABY NAPISAĆ JEDNĄ WIADOMOŚĆ i czekać na moją odpowiedź. Odczytuję je w kolejności od pierwszej którą dostałam.
Każda kolejna wiadomość w nieodczytanej jeszcze przeze mnie konwersacji jest traktowana przez messenger jako NOWA i wypycha Was na koniec kolejki.
Czasami o kolejności odczytywania wiadomości , a więc i o tym czy uda Wam się złapać wymarzony termin, decydują ułamki sekundy.
4. Poczekaj cierpliwie na moją odpowiedź i potwierdzenie, że wybrany przez Was termin został wstępnie zarezerwowany.
 Gwarancją udziału w sesji w wybranym przez Was dniu jest WPŁATA ZADATKU w wysokości 50 pln.
Dane do przelewu roześlę wszystkim po zakończeniu zapisów.
Zadatek jest bezzwrotny. W razie niepożądanych sytuacji będziecie mogli wykorzystać go przy następnej wizycie w studiu.
Czas na wpłatę to 5 dni, dlatego przygotujcie się wcześniej , zorganizujcie pieniążki na koncie . Brak wpłaty do 8.10 do północny będzie oznaczał anulowanie
rezerwacji. Biorę pod uwagę potwierdzenia nadania przelewu.

PAKIETY:

W tym roku mamy do wyboru dwa pakiety:
Pakiet 1. Jest przeznaczony dla jednego dziecka. Scenki dedykowane są dzieciom i samodzielnym niemowlętom
[ takim które potrafią same siedzieć lub chociaż sztywno trzymają główkę i wysoko podnoszą się na rączkach będąc na brzuszku ]
W przypadku tych mniej samodzielnych maluchów należy zdecydować się na sesję rodzinną i nastawić na ujęcia z maluchem na rękach rodziców.
Na taką sesję rezerwujemy jedną godzinę, a czas jaki mogę Wam poświęcić w studiu to maksymalnie 45 minut !
Wiadomo, muszę mieć chwilę przerwy na przygotowanie się dla następnych gości.
W niedalekiej przyszłości dostaniecie ode mnie link do wyselekcjonowanych , surowych zdjęć z Waszej sesji – wybierzecie z nich 5 do dalszej obróbki.
Następnie ja odeślę Wam gotowe prace w formie elektronicznej. Jeżeli wszystko będzie się zgadzać następnym krokiem będzie spotkanie w studiu po odbiór odbitek [ po 1 sztuce z pozy  w formacie 15 x 23 na papierze jedwabnym ] oraz zdjęć na płycie.
Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w kwocie 30 pln.
Pakiet 2. Jest przeznaczony dla rodzeństwa. W tym pakiecie możemy też wykonać ujęcia rodzinne, jednak warto pamiętać, że scenerie są przygotowane dla dzieci. Na pewno będzie na Was czekać aranżacja na której komfortowo zmieści się maksymalnie rodzinka 2+3.
W przypadku mniejszych dzieci lub/ i dużej rodzinki rezerwujemy dwie godziny, jedna po drugiej, a czas jaki mogę Wam poświęcić w studiu to maksymalnie 90 minut ! Jeżeli jednak wiecie, że Waszym dzieciom wystarczy 45 minut – proszę zarezerwujcie jedną godzinę i dajcie szansę innym chętnym na wzięcie udziału w sesji:)
Cena pakietu nie ulega zmianie bez względu na ilość czasu zarezerwowanego w studio. Liczy się efekt końcowy, a więc 10 pięknych, starannie obrobionych ujęć. Tak jak i w pakiecie 1 – po kilku dniach od sesji dostaniecie ode mnie link do wyselekcjonowanych, surowych ujęć z których będziecie wybierać te, które odeślę już obrobione. Po akceptacji wysyłam zdjęcia do labu , a następnie informuję o terminach w których będzie można odebrać odbitki i płyty ze studia.
W tym przypadku także można dokupić dodatkowe ujęcia w kwocie 30 pln/poza.
NIE SPRZEDAJĘ SUROWYCH ZDJĘĆ.
Pamiętajcie, że na sesję zabieramy tylko i wyłącznie swoje własne, osobiste dzieci! Jeżeli chcecie, aby kuzynostwo miało wspólną pamiątkę, należy zarezerwować dwie osobne sesje – jedna po drugiej! Wtedy wspólne ujęcia wykonamy na końcu tej pierwszej sesji, pożegnamy jedną część rodzinki i przejdziemy do fotografowania drugiego dziecka solo.
UWIERZCIE MI: dzieci, które nie wychowują się razem i spotykają się w nowym miejscu- totalnie wariują i współpraca graniczy z cudem, a wszystkim nam zależy , aby wykonać piękne zdjęcia. WYJĄTKIEM są starszaki, które już doskonale rozumieją temat 🙂

DLA WSZYSTKICH STAŁYCH KLIENTÓW UJĘCIE GRATIS ! <3

Gotowe paczki z odbitkami i płytą będą gotowe do odbioru MAKSYMALNIE do 3 tygodni od dnia sesji. Nie wysyłam tych paczek pocztą !
Odbiory osobiste będą się odbywać w studiu w wyznaczonych dniach i godzinach. W celu wybrania preferowanych przez większość terminów zostanie utworzona specjalna grupa na facebooku, która ułatwi mi kontakt z Wami.

DZIEŃ SESJI:

1. Przyjeżdżamy punktualnie!
Co oznacza także nie przyjeżdżanie zbyt wcześnie [ maksymalnie 5 minut ! ]
Jeżeli w studiu będzie jeszcze trwać sesja, nie przerwę jej , aby odebrać od Was telefon lub pędzić do domofonu. Wy tez nie chcielibyście, aby ktoś inny przerwał Wam ostatnią szansę na złapanie świetnego kadru z niewspółpracującym dotychczas dzieckiem 😀
Jeżeli się spóźnicie, będziemy mieli po prostu mniej czasu na sesję.
2. Zabieramy buciki na zmianę / lub tak jak ja poruszamy się po studiu w skarpetkach!
Nie ma mowy – nikogo nie wpuszczę na teren studia z aranżacjami w butach z cudownym zimowym błotkiem !:D
3. Zabieramy ze sobą GOTÓWKĘ i płacimy resztę kwoty za sesję po odliczeniu zadatku.
Za dodatkowe ujęcia możemy rozliczyć się dopiero po selekcji i wyborze [ przelewem ]
4. Zabieramy dobre humory ! Możecie też zabrać stroje na przebranie.
Z tego co jest w studiu będzie można jak zawsze śmiało korzystać.
5. Nie zabieramy ze sobą żadnych osób towarzyszących ! Każda dodatkowa postać niepotrzebnie rozprasza malucha!
5. Słuchamy się mnie ! Moim zadaniem jest zrobić wszystko, aby zdjęcia się udały i zachwyciły całą rodzinę 🙂

JAK PRZYGOTOWAĆ DZIECKO?

Najlepiej już dużo wcześniej rozpocznij rozmowy o tym co go czeka. Opowiadaj, że pójdziecie do CIOCI ANDZI [ nigdy nie mówcie do mnie, ani o mnie 'Pani’ , proszę 😀 ] . Nastawiajcie dzieci pozytywnie, mówcie, że będzie tam super – będziemy robić zdjęcia dla Świętego Mikołaja. Jeśli na sesji będzie grzeczny/grzeczna , to dostanie pod choinkę wymarzone prezenty. Dobrym patentem jest też stworzenie iluzji, że udział w sesji to swoista nagroda 🙂
Mam na myśli mówienie ’ Jak będziesz grzeczny/ Zjesz warzywa / Posprzątasz pokój to pójdziemy na sesję ’  – tak, aby dziecko uważało, że to jest naprawdę super rozrywka. Ja oczywiście zadbam o to, aby po przyjeździe do studia nie czuło się rozczarowane !:)
Dla najmłodszych warto wziąć przekąski, oczywiście najlepiej takie ’ czyste ’ , bez czekolady która mogłaby zabrudzić aranżację , ale jak wiemy czasem tylko czekolada daje radę. Dajcie mi też wcześniej znać, jeśli absolutnie nie wyrażacie zgody na stosowanie 'przekupstwa’ słodyczowego, wtedy zaproponuję dziecku na przykład balon 🙂
Jeżeli nie chciało Ci się czytać poprzedniego punktu – zabieramy ze sobą to, w czym dziecko ma wystąpić na sesji, możemy też wziąć coś na zmianę 🙂
Warto wybierać neutralne kolory lub typowo świąteczne wzory. Wiem, że chcecie , aby Wasze dzieci wyglądały wspaniale, ale weźcie też pod uwagę ich wygodę i swobodę w poruszaniu się.

Na wejściu do studia będzie na Was czekać płyn do dezynfekcji rąk. Nie wymagam noszenia maseczek – sama nie będę w niej pracować.
OBJAWY CHOROBY:
Zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania sesji osobom z objawami chorób typowych dla jesienno-zimowej aury.
Bądźmy odpowiedzialni – jeśli rozchorujecie się tuż przed naszym spotkaniem NALEŻY MNIE BEZZWŁOCZNIE POINFORMOWAĆ.
Im szybciej dostanę taką informację , tym większa szansa na ustalenie nowego terminu sesji.

 

Follow Us

© 2020 PhotoAndź